ОблСовет - Статьи - ОблСовет
Четверг, 30 Марта 2017 11:44

Биография афер Олега Бахматюка

Опубликовано в Украина

    Депутати та мешканці Трояндівської сільської ради Лиманського району Одеської області звернулись з відкритим листом до голови Одеської обласної держаної адміністрації, депутатів Верховної Ради України, депутатів Одеської обласної ради, та депутатів Лиманського району Одеської області з проханням втрутитись в свавілля яке полягає в тому, що депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе, в супереч Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та добровільному волевиявленню, маніпулюючи головою Трояндівської сільради Ігорем Піліпчуком, примушуює місцевих жителів прийняти рішення об’єднатися з Курісовською сільською радою.

Опубликовано в Область

Ми знаємо про піраміди фінансові. Знаємо про піраміди банківські. Але про аграрну піраміду, певен, ви чуєте вперше. Між тим, є і така. 
Один з найзаможніших українських аграрних баронів Олег Бахматюк, схоже, дуже близький до банкрутства. 
Здавалося б, а нам то що? Як то кажуть на селі, - баба з возу, коням легше. Одним олігархом поменшає. Але на справді пан Бахматюк хоче збанкрутитись так, як Янукович - вивезти всі свої гроші до Росії. А українцям залишити - як то кажуть на селі - дулю з маком.

Опубликовано в Украина
Страница 1 из 4